az Év Irodája 2013 – az aranyhal kedvence

SBT_3909

December 6-ig lehetett nevezni az Év Irodája 2013 versenybe, most pedig már zajlik a szavazás. Kíváncsian nézegettem végig az indulók fényképeit, és bevallom őszintén, szerintem a Distinction mobilszoftver-fejlesztő startup LOFFICE-coworking csoport által működtetett Salétrom utcai irodája messze kiemelkedik a mezőnyből. Vagány, ötletes, színes, játékos, légies, és valahogy olyan természetesen klassz hangulata van az egésznek, minden erőltetettség nélkül.

Ez az iroda teljesen beleillik az egyre szaporodó Loffice-munkahelyek sorába, és azt kell mondjam, a tulajdonos Klementz lányok stílusának terjedése a városban az egyik legjobb dolog, ami Budapesttel történhet.

Persze nem akarok senkit befolyásolni, nézegessétek meg a többi indulót is, aztán szálljatok vitába velem, ha szerintetek van köztük jobb! 🙂

Distinction_Interior_foter

Distinction_Interior_08

Distinction_Interior_07

Distinction_Interior_06

Distinction_Interior_02-2

Distinction_Interior_14

SONY DSC

Bérlő: Distinction és LOFFICE
Cím: 1084 Budapest Rákóczi tér 3.
Méret: 250 m²
Dolgozók száma: 14
Átadás éve: 2012

Irodabútor: ClassHome
Belsőépítész: Futómacska, Szupernova Design Group
Kivitelezés: Paládi Építész és Mérnök Kft.
Növénydekor: Ginkó Kertészeti Bt.

Comments

  1. Tetszik, hogy végre nem “izzadtság szagú” a munkahely! Egy ilyen gonddal, ízléssel és ötletesen kialakított munkahelyre vidáman megy be az ember és remélhetőleg úgy is jön ki 🙂 Hajrá fiatalok, vigyetek színt és kreativitást a hétköznapokba!

    Kedvelés

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

%d blogger ezt szereti: